| iamaprincess a întrebat:

Am fost invita la balul bobocilor la mine la liceu. Cum ar trebui sa ma imbrac :normal sau in functie de tema aleasa? Adica tema e doar pentru bobocii care participa sau si pentru invitati? [sper ca ati intelesbig grin]

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| kappa a răspuns:

Imbraca-te in ce te simti tu mai bine... in limita bunului simt.
Tine cont si de tema stabilita... cum ar fi daca toti s-ar imbraca sport(ca asa e tema stabilita, e doar un exemplu) si tu sa vii in smoking si cu cravata, nah te-ai simti aiurea. Distractie placuta big grin.