| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la Balul Bobocilor?
pentru detalii

Răspuns Câştigător
| FreeHugsXD a răspuns:

Salut!happy
Eu zic camasa eleganta sport, blugi, pantofi tip sport sau adidasi
sau
Costum ( tip casual ). Tu alegi, si crede-ma nu prea are importanta cum te imbraci. trebuie sa te faci placut si sa te distrezi.
Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Cum vrei tu, eu de exemplu am fost in blugi si o bluza.nu trebuie cine stie cum.

| pisikutza ta a răspuns:

Pai baietii de la mine din cls au venit in pantaloni de blugi da mai eleganti si simpli, o camasa si o cravata foarte subtire(nu stiu cum se numeste da nu e ca cravatele obisnuitelaughing)