| Alejandra4785 a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac la balul bobocilor? voi cu ce v-ati imbracat

4 răspunsuri:
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Eu am participat..si cum bine stii sunt mai multe tinute, diferite, in functie de probe.

Insa verisoara mea, care a fost doar spectatoare si-a luat o pereche de cizmulite negre din piele intoarsa..cu vreo 3-4 degete deasupra gleznei,dress-uri,pantaloni scurti de blugi cu talie joasa, o camasa pe care a strans-o sub bust la care a adaugat o vestuta scurta tot de blugi...a iesit super combinatia.
insa, daca vrei ceva mai decent iti poti lua pantofi cu toc si platforma, niste blugi simpli sau taiati, cu un maieu dragut si ceva peste..depinde si de anotimp, la mine a fost iarna.Sau iti poti lua si o rochita daca participi la afterparty.
bafta! pupici

| Kasia a răspuns:

Adidasi la balul bobocilor...Doamnee! te rog nu asculta acel sfat.
depinde unde se tine balul. daca e ceva ai elegant ar fi ok o rochita daca e in club poti lua si pantaloni scurti sau lungi depinde ce vrei tu.Iti voi arata cateva tinute

http://www.asos.com/......oduct.aspx

Sper ca te-am ajutat.

| ciuuucalaaata a răspuns:

Paii....depinde : o rochie eleganta, tocuri si parul' facut bucle si o poseta plic

| XTREBORX a răspuns:

Blugi si o bluza mai la moda+adidasi=funda?