| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la Balul Bobocilor?

pentru detalii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Mai întâi află că înainte de p și b se pune mereu m; regulă elementară de clasa I.

@dori: Are numele "Boy" deci nu cred că îi trebuie rochie de seară, doar dacă nu cumva are alte orientări.
Îmbracă-te în niște haine noi sau dacă nu-ți permiți pe moment în ceva ce porți mai rar și gata. Nu-ți trebuie mult „sclipici" că nu ești fată. Important e să te simți bine.

3 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Incearca www.divahair.ro pentru niste idei...:) Succes;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca o gasca.fiindca de regula la bal multi si-o pun, ca sa consfinteasca regula.si gastele cad la lat.

| dori a răspuns:

Daca esti concurenta cu rochie de seara daca nu o tinuta mai eleganta fundita; D