| DirviziuQ a întrebat:

Am fost la o coafeza pentru a-mi aranja parul insa nu stiu ce a apucat-o pe desteapta aia si mi-a taiat din par chiar in varful capului. Nici un pic nu mi-a taiat din varfuri, doar in varful capului. Acum parul meu arata oribil si arata foarte rar. Va dura foarte mult sa-mi creasca la loc. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Da-ti cu ulei de ricin

| AndraCSM a răspuns:

Samponul Favisan pentru cresterea parului este foarte bun si il gasesti la plafar in jurul la 10 lei.
Uleiul de ricin, aplicat la radacina este la fel de bun. Ai grija sa te speli bine dupa, altfel nu te vei alege decat cu un par unsuros.