| Amalia1279 a întrebat:

Cum fac ca parul sa imi creasca mai repede mi-am taiat din breton putin mai mult si as vrea sa imi creasca mai repede sau un fel in care sa imi fac parul pentru ca sta tongue oribil... AJUTOR.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există un remediu miraculos care să îţi facă părul să crească mai repede. Dar totuşi, te poţi duce la coafor să îţi faci ceva nou la păr, care să ţi se potrivească.
Tocmai ai primit un sfat legat despre păr de la un băiat, men rules.

| Amalia1279 explică (pentru anonim_4396):

Ideea e ca mi l-am taiat prea scurt si nici nu sta prins...numai cu 10 agrafe, iar colegelor mele "frumoase" nu le place sad si am incercat mai multe remedi ca uleiul de ricin, dar nimic.

3 răspunsuri:
| PaulaPau1 a răspuns:

laughing Stiu cum e. si eu m-am tuns oribil dar in fine, creste! Ca sa iti creasca bretonul repede prindeti-l, cred ca asa e singura solutie! Bafta. :*

| Amalia1279 explică (pentru PaulaPau1):

Sta numai cu 10 agrafe si a trecut o saptamana dar a mai revenit la loc..imediat trebuie sa dau panglicile celor din clasa a 8-a iar colegele mele "frumoase" rad putin mai mult...