| Patrăţel a întrebat:

Buna TPU.

Am inteles ca inainte sa te vopsesti este recomandat sa ai parul cat de cat murdar. Ma gandeam,daca m-am spalat aseara si vreau sa ma vopsesc maine seara,este destul de "murdar", ca sa ii zic asa?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Tebuie sa il ai putin ingrasat...sa ai sebum la radacina pentru ca vopseaua sa nu afecteze pielea capului. daca e destul de ingrasat te oti vopsi, daca nu mai asteapta o zi.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuie sa fie nici curat dar nici murdar tare

| LolaLollita a răspuns:

Nu trebuie sa fie murdar. Se spune ca vopseaua se prinde mai bine daca parul nu este spalat proaspat (prin urmare sa fie macar putin gras).

| Hieer a răspuns:

Nu trebuie sa fie ''murdar'' de loclaughing...nu conteaza asta deloc.

| Mareacluj a răspuns:

Daca e f.murdar, nu o sa prinda bine. eu de ex. cand merg la coafor mereu ma spal inainte, in aceeasi zi. si prinde, rezista.

| Katoteshika a răspuns:

Stiam ca cei de la coafor te spala ei cu anumite chestii pentru par, si apoi til usuca apoi til vopseste...

| Patrăţel explică (pentru Katoteshika):

Nu ma duc la coafor big grin
Mi-am comandat deja vopsea, si o sa ma vopsesc acasa.

| Katoteshika a răspuns:

Aaa... atunci ar trebui sa faci un dus sau o baie mai lunga...

| MarinelTimidul a răspuns:

Din ce oras esti?

| iulyrapidistu a răspuns:

Eu din cate stiu inainte sa te vopsesti trebuie sa ai parul spalat