| anonim_4396 a întrebat:

Zeama de lamaie se da pe parul murdar sau proaspat spalat inca ud? Daca ma vopsesc si ma dau cu zeama o sa se duca culoarea mai repede?[mov] Ce benificii are?

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca cu cola pe par uscat, vei avea rezultate foarte bune! Nu glumesc!

| Innsbruck a răspuns (pentru lpavel):

Stiu,dar nu e nici spectaculos.
Plus de asta, are abilitatea de a elimina vopseaua de par iar eu nu-mi doresc asta

| EnvyU a răspuns:

Ai o poza cu parul tau acum? Nu de alta dar vreau sa vad cum arata o romanca cu parul mov.

| Innsbruck a răspuns (pentru EnvyU):

Maine ma vopsesc, si nu e un mov ca in desnele animate.E unul mai inchis, gen pruna.nu stiu sigur daca o sa se vada ceva pe parul meu pentru ca e saten inchis si are cateva suvite deschise(naturale) Nu e mov intens, e mai subtil.Nu vreau sa atrag atentia macar pana se termina scoala

| Innsbruck a răspuns (pentru EnvyU):

Am modificat raspunsul, nu stiu ce s-a intamplat, revino in 5-10 minute

| EnvyU a răspuns (pentru Innsbruck):

Ah iti faci doar cateva suvite? Eu m-am facut odata rosu laughing i-am zis aleia sa imi faca doar in fata ca un triunghi dar nu a inteles si am zis hai lasa-ti faceti cum stiti laughing si m-a facut tot parul, a atras multa atentie peste tot laughing. Ai grija.

| Innsbruck a răspuns (pentru EnvyU):

Nu-mi fac suvite, am zis ca am suvite deschise naturale, ma vopsesc pe tot parul

| EnvyU a răspuns (pentru Innsbruck):

Ahaaa, pai super fain atunci, chiar as vrea sa vad cum ti-ar iesi, dar nu cred ca ai putea sa imi lasi fb pe privat big grin

| Innsbruck a răspuns (pentru EnvyU):

Degeaba las fb, ca nu pun poze pe el oricum laughing Nu am mai postat de anul trecut

| Andreea_Vulcan_1994 a răspuns:

Pe parul murdar Si stai jumatate de ora aapoi te speli pe par