| anonim_4396 a întrebat:

:-) Am nevoie de ajutor! As vrea sa imi spuneti cum este corect sa ne spalam pe cap.As vrea mai multe dedalii.Cel mai convingator raspuns primeste funda+vot! Multumesc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tuGatita a răspuns:

Laurlaury ti-a dat un raspuns bun. insa as vrea sa te sfatuiesc sa nu samponezi de 2 ori, o singura data e suficient. daca mai samponezi o data parul nu va fi mai curat (e imposibil, daca il speli corect prima data) ci iti vei irita pielea capului. cu cat samponezi mai mult cu atat se va produce mai mult sebum si ti se va ingrasa mai repede parul!