| paulanagy a întrebat:

Buna TPU am nevoie de sfaturile voastre e vara si nu mai stiu cum sa-mi asortez hainele am nevoie de pararerile voastre nu am haine super tari dar pot sa zic ca am haine destul de convenabile precum blugi scurti camasi tricouri cu animatii curele ca si accesorii ceasuri posetute tricouri pe un umar fustite etc deci care va face cea mai frumoasa combinatie va primi funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jenny23 a răspuns:

O pereche de blugi scurti, un tricou cat mai colorat, niste balerini asortati cu tricoul, si o posetuta micuta preferabil de culoarea blugilor.

6 răspunsuri:
| Petruţa98 a răspuns:

Pai incearca asa blugii scuri cu un maieu cu tricoul pe umar si prindeti parul intr-o coada :d

| vanessa001 a răspuns:

Poti baga o camasa alba in blugi scurti, cu niste sandale, un colier lung si un ceas. :)
Sau poti purta ceva de genul :http://www.google.ro/......tp?/imgres dar in picioare ar merge niste tenisi.
Sau uite ceva dragut aici : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te.am ajutat, o vara frumoasa iti urez. :*

| EusuntGabii a răspuns:

Pai ar merge blugi...camasa..si ceas

| paulanagy explică (pentru EusuntGabii):

Blugi scurti? da ar merge binedar afara e cam cald pentru camasa......ms o sa tin cont de sfatu tau!

| EusuntGabii a răspuns (pentru paulanagy):

Pai daca nu ar merge un tricou

| paulanagy explică (pentru EusuntGabii):

Mersi de sfaturi o sa le aplic pe toate!