| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Cum s-ar putea sa imi schimb lookul.sa fiu mai privita.niste sugestii.cum as putea sa asortez hainele sau cu ce tip de bratari sau curele sau camasi pantaloni orice. Funda!happy

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Femeia este privita tot timpul.Cu cat este mai misterioasa, cu atat e mai bine.Nu e neaparat nevoie sa fie niste haine deosebite, ci sa stii sa asortezi culorile.Nu opta pentru culorile inchise, ca nu iti pun formele in evidenta.)))