| Annll a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Acum doua luni m-am vopsit pentru prima data bruneta (aveam parul castaniu inchis). Am folosit o vopsea de la Syoss. Dar acum vreau sa revin la culoarea pe care o aveam.
Ce sfaturi imi dati? Nu as vrea sa ma decolorez, deoarece am parul destul de subtire si nu vreau sa il deteriorez mai rau
Multumesc!

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Simplu vei astepta ca culoarea sa dispara sa se decoloreze parul!
Stiu mai multe persoane care au incercat cu tot felul de solutii sa indeparteze culoarea fara rezultate doar cu parul distrus! Te sfatuiesc sa nu folosesti astfel de solutii.Stiu trebuie sa astepti dar decat sa vezi cum a-ti cade parul mai bine astepti.
Bafta Annll.