| Vee a întrebat:

Acum 2/3 zile m`am facut bruneta de la saten nici deschis dar nici inchis, mediu [vopsita pentru prima data], dar imi displace culoarea straight face. Si cum pe negru nu se prinde o alta vopsea as vrea sa stiu daca il pot deschide, de la negru vopsit la un saten thinking, si cum. Dar vopselele XXL nu se prind pe negru?

Deci se poate sa scot negrul? fara sa`mi deteriorez parul oricum.

4 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Doar daca faci un decapaj cu produse profesionale L'Oreal, de preferinta, si apoi te vopsesti. Spun L'Oreal pentru ca o prietena si-a facut cu aceste produse si nu i s-a distrus parul deloc!

| jolie a răspuns:

Trebuie sa mai stai o vreme sa iti mai iasa culoarea din par la spalari si dupa ar fi mai bine sa mergi la un salon pentru ca daca te apuci tu sa il decolorezi acasa il distrugi asa am facut eu si il am varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te faci la salon iar saten, pentru ca nu prea ai sanse sa revii la nuantele de saten de la acel negru doar daca astepti sa se duca culoarea. Nu cred ca o sa ii faci prea mult parului daca faci asta si dupa il reinprospatezi tunzandul, si dupa sa aplici o masca hidratanta.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional