| Brigomar a întrebat:

Buna TPU am o camasa alba cu dungi negre subtiri(verticale) pe care doresc sa o asortez cu niste bretele maro cu model(romburi mici bej). Credeti ca ar fi ciudat sa merg asa la liceu?

Răspuns Câştigător
| volumexd a răspuns:

Daca asta e stilul tau, nu e deloc ciudat! E interesant.winking

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sa mergi la scoala cu camasa alba simpla cu un papion la gat si cu haine si pantaloni corespunzator tinutei obligatorii de la scoala (uniforme scolare)!

| Dumbi a răspuns:

Dar bretele sa le lasi in jos, adica sa atarne. Eu nu sunt genul cu bretele… Si camasa sa fie in pantaloni, o sa arate ciudat daca e iesita afara si cu bretelele lasate.
Daca nu vrei. Iti mai trebuie niste ochelari, niste pantaloni ridicati peste buric si niste pantofi… si o sa arati super fain! laughing

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Nu cred de imbraci cum vrei fundita?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Daniel_Gabriel_1995):

Alt raspuns de rahat vrei funda nu?