| Pandicorn123 a întrebat:

Acum o luna am incercat sa imi fac o parte din par cu albastru de metil. Faza e ca eu un sfert din par il aveam decolorat si acolo mi-am facut, a iesit foarte bine un albastru foarte placut care s-a transformat dupa in verde, bun, acum, cand mi-a revenit parul la culoarea lui naturala as vrea sa imi fac de data aceasta tot prul dar cu rosu carmin. Parul meu este de un saten inchis, dar nu foarte tare. ar iesi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prinde mai mult radiatii, si iti cam distrugi parul asa. Poti opta mai bine pentru un nuantator si sa il ti mai putin.

| wassyle1994 a răspuns:

Fal mai bine brunet decit multicolora, baietilor le va place mai mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru wassyle1994):

Sau vor vedea o fantoma laughing! Daca parul natural nu e brunet sunt mari sanse sa arate ca dracu. Si am vazut experimente de genu, si nu ma refer la din alea dramatice de la blond la brunet ci de la saten la brunet, fantoma era putin spus.
Si de la blond la brunet poate arata extrem de bine (sau nu ) daca esti bruneta.
In orice caz, ideea e ca nu oricui i-ar sta bine cu o nuanta care mai mult inaspreste laughing.

| wassyle1994 a răspuns:

Albastru sigur nu-i mai bine ca brunet

| anca377 a răspuns:

Nnu trebuie sa fii blonda ca sa se vada la tine nu o sa se observe

| Sρטηģєßטɞ a răspuns:

O sa iasa un pic roscat, cred thinking
Am sa incerc si eu si iti spun cum iese laughing