| andraeva a întrebat:

Acum o luna mi-am facut un tatuaj pe omoplat cu culoare, iar acum culoarea incepe sa-si piarda in intensitate pe o parte a tatuajuluihappy Chiar nu stiu care e problema, pentru ca am avut grija, l-am curatat exact cum mi-au spus cei de la salon, nu am fost la mare, solar, piscine etc. Puteti sa-mi dati cateva sfaturi?

4 răspunsuri:
| anonimca54 a răspuns:

Inseamna ca nu era calitativa culoarea sau cei ce ti lau facut au scapat ceva detalii.Du-te la vreun salon si intereseaza-te ce poti face.Succes

| andraeva explică:

Nu era nimic grav:d

| xMurasakiii a răspuns:

Garantat culoarea nu era de calitate si s-ar putea sa ti se infecteze, vei fi dezamagita pe viitor, incearca la niste saloane(o prietena a avut cazul tau).