| Ramses_Nicky_2001 a întrebat:

Buna,acum 4 zile mi-am facut un tatuaj la un salon si...acum incepe sa cada culoarea gen, inauntru se mai vede putin dar in afara tot cade, vreau sa precizez ca nu e scoarța facuta din piele ...ci din pigmentii tatuajului, oare o sa arate bine? Sau trebuie refacut? Am nevoie de ajutor, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| bubu12234 a răspuns:

Cel mai probabil culoarea nu s-a imprimat bine si a iesit deasupra, mai asteapta o vreme sa vezi cum ramane, iar daca va trebui refacut asta numai tu poti stii. Tatuajul trebuie sa arate, la urma urmei, asa cum ti-ai dorit.

| Ramses_Nicky_2001 explică (pentru bubu12234):

Multumesc de ajutor.

1 răspuns: