| Cosmin1095 a întrebat:

Salut, mi-am facut un tatuaj pe picior si dupa 5 zile a inceput sa imi cada coaja dar nu toata doar o parte si acolo unde a cazut coaja culoarea este un pic mai deschisa decat restul tatuajului e ceva normal si ma ung acolo cu bepanthen crema in fiecare zi de 2-3 ori

Răspuns Câştigător
| izabelalessia a răspuns:

E ceva normal, eu am doua tatuaje si stiu.asteapta cateva zile sa cada toata coaja si vei vedea ca va arat genial.continua cu crema

| Cosmin1095 explică (pentru izabelalessia):

Ok, mersi mult o sa imi mai fac 2 dar dupa ce mi se vindeca acesta.

1 răspuns: