| AndraDaPretty a întrebat:

Intrebare adresata fetelor: Va place sa fiti sarutate pe gat?

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cu siguranta da, dar nu sunt de acord cu ce a zis ChimicalEcstasy, ca baietii te saruta pe gat doar cand vor sex. Asa cum te saruti si cu limba, in pat, in baie, pe hol, in drum, asa te poate saruta si pe gat happy Pana la urma depinde de cuplu, de fiecare in parte, daca isi permit lucruri din astea, sau doar un mic pupic pe obraz/buze, si asta-i tot. Tie-ti place?

| AndraDaPretty explică (pentru znstr):

La nebunie.

| znstr a răspuns (pentru AndraDaPretty):

Inseamna ca avem ceva in comun la capitolul asta.

| aumih16 a răspuns:

laughing buna asta!

| ChimicalEcstasy a răspuns:

E o senzatie placuta. Dar ca sa stii, baietii te vor saruta pe gat numai atunci cand vor sa inceapa " actul sexual ". happy