| Crispor a întrebat:

am o intrebare: Am o pereche de egari, colanti cu dungi albe si negre si ma gandeam ca asa sa ma imbrac dar voi ce credeti pot sa ii port? Eu stiu ca sunt la moda dar...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeeaDeea001pinck a răspuns:

Sigur ca poti...incearca sa iti schimbi look-ul sa vezi ca bine iti sta
un nou trend in moda
funda? :* big grin

5 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Incearca vezi cum iti sta si vezi de-ti place

| AndaDaniela a răspuns:

Nu conteaza ca sunt la moda...Conteaza daca iti vin bine sau nu...

| Unniique a răspuns:

Ii poti purta cu un tricou la moda cu moustache, roz. Am vazut la zara pe roz. E foarte tare, 40 de lei. Sau iti poti ucmpara un top dragut. Ii poti purta cu niste balerini sau platforme, un lantic dragut, cu bufnita ar fi perfect si niste bratari de argint :d

| AlexG2000 a răspuns:

Normal ca poti, incerca noul look si vezi cum iti sta si ce zic prietenii.