| LikeACandyxD a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care participa la Next Top Model by Catalin Botezatu?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa isi castige si ele existenta cumva

| DushulRece a răspuns:

Sincer, ce conteaza parerea cuiva?

| Dash a răspuns:

Oricum, emisiunea e regizata si fetele se comporta dupa cum scrie in scenariu. (pentru ca in final audienta conteaza)

| Ande20 a răspuns:

Nu te supara daca zic asta, dar sunt niste pitzi...laughing)parerea mea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru bani alea fac orice, poate fac și sex cu bote.

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Hey! Pai, ai sa fim seriosi, acum! Pentru banii ar face orice. Unele chiar sunt dragute, dar altele...ma gandesc cum de lea primit!

Parerea mea...Pentru banii ar face oricewinking
C-am atatbatting eyelashes

| alexandraskizwx a răspuns:

Obsedate de aspectul fizic. In loc sa se ingrijeasca de ce`i in interior, sa isi cladeasca un suflet frumos, ele sunt dependente de celebritate. Urat, din partea mea.

| pwp a răspuns:

Fooarte muult curaj...sincer,nici daca as vrea(si nu vreau sa ma pipaie Botezatu in fata intregii Romanii) nu as participa...

| KellyGreen a răspuns:

Ce parere sa am, niste fete norocoase care au un corp frumos si nu trebuie sa munceasca sa ajunga sa aiba o viata buna si lipsita de griji. Oricum mie mi se pare ca aleg o cale usoara de a duce o viata frumoasa iar altele care nu au fost inzestrate cu un corp ca al lor trebuie sa munceasca sa ajunga unde isi doresc.