| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare: Dacă, consum de 2 ori ceai roșu ROOIBOS pentru slăbire zilnic, mă va ajuta să îmi mențin greutatea, să nu mă mai îngraș chiar dacă mănânc orice, oricând și ORICÂT, mai ales? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU, nu te va ajuta! Dar te poate ajuta efortul fizic foarte mare, 8-10 ore pe zi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu, tot trebuie să ai grijă la alimentație.

| kiri11 a răspuns:

Incearca ceaiul verde, eu cu acest produs am slabit 18 kg si il mai consum si acum. Imi regleaza metabolismul si imi mentine greutate. - http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/

| SDana a răspuns:

NUUUU, mereu trebuie sa faci atentie la ce mananci.