| MikaelaMikaela a întrebat:

Daca eu trebuie sa consum 1500 de calorii ca sa ma mentin si ieri pe langa astea 1500 de calorii am mai mancat alte 1000-1500 de calorii in plus si azi nu mai mananc nimic, ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te ingrasi de la mancarea dintr-o singura zi, indiferent cu cat ai depasit caloriile de mentinere, asa ca nu-i neaparata nevoie sa flamanzesti o zi.

| sierra1 a răspuns:

In ritmul ăsta nu te ingrași doar iți paradești stomacul și cine mai știe ce...