| Mariana155 a întrebat:

am o intrebare. Daca ies pe strada imbracata in pantaloni scurti si geaca de piele as parea o ciudata? Adica s-ar uita lumea ciudat la mine?

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Doamne...stai calm. Adica, te intereseaza pe tine asa de ult ce crede unu, altu? Serios. Aia care te vor cataloga drept ciudata sunt si mai si ca tine. Relax. E viata ta. Crede-ma ca merge daca-ti place. Intr-adevar sunt 2 obiecte total opuse, dar daca te uiti la ultimele pipitze care apar in targ, crede-ma ca esti cat se poate de normala. :* Bafta!

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna thinking
Parerea mea este ca e destul de ciudat adica sunt 2 obiecte vestimentare pentru sezoane diferite si nu ar arata bine sa le combini.
Mai bine incearca altceva :*!

| MMihai a răspuns:

Geaca de piele este mai mult pentru primăvară și toamnă.
Nu interesează pe nimeni, cum te îmbraci tu, fiecare are problemele lui.

| lookinback a răspuns:

De ce iti pasa de parerea oamenilor de pe strada? daca tie iti place outfitul acesta e de ajuns parerea ta...

| scumpika01 a răspuns:

Depinde daca ai vrea acel stil fashion.Atunci ar trebui sa ai ca incaltari cizmebig grin

| rockmantic a răspuns:

Esti ciudata fiindca iti faci griji.Gusturile nu se discuta.Cui nu-i place sa nu se uite.E okhappy

Răspuns utilizator avertizat
| crazystorm a răspuns:

Lol...logic ca se uita ciudat.ia-ti niste blugi daca tot vrei sa mergi cu geaca de piele

| anutzzaa a răspuns:

Eu sunt sigura ca da. Dar ce motive ai sa te imbraci cu geaca de piele daca e cald afara?

| Demika a răspuns:

Daca tie iti place si asta vrei sa porti, n-ar trebui sati pese de ce cred ceilalti, pina la urma asta e personalitatea ta si asta esti tu, cine vrea te accepta cine nu nu. pe scurt:da.

| andrey7177 a răspuns:

Hei; depinde de pantaloni scurti. desi nu cred ca ai fi ciudata.cel putin la mine in oras e destul de normal;

| 24101996 a răspuns:

Poi.geaka ca pantaloni scurtii adek p deasupra mai e si de piele arati patetic.ia'ti blugi mai bine daca vrei sa porti geaca de piele.happy!

| JojoHF a răspuns:

Eu una sunt fată şi dacă te-aş vedea aşa nu te-aş cataloga ''ciudată''. Gusturile nu se discută. În plus se poartă ţinute nonconformiste iar la Tv şi în reviste am mai văzut această combinaţie. Dar baftă în alegerea pe care o vei face happy!