| Alessya90 a întrebat:

am o intrebare foarte importanta. Sunt clasa a 8-a si la festivitatea de premiere nu stiu cu ce sa ma imbrac. Cu ce ar fi ideal sa ma imbrac, cu o rochie sau cu fusta si camasa sau bluza. Parintii mei spun ca nu este foarte serios sa merg intr-o rochie, dar toate colegele mele vor merge in rochie, cred!
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| ArT_2528 a răspuns:

Buna! Eu consider ca este mai bine sa iti iei o fusta, cu o camasa si un sacou peste. Se va vedea foarte frumos si vei fi si eleganta in acelasi timp. Nu cred ca trebuie sa iti iei neaparat rochie atata timp cat este premierea, dar daca totusi toate colegele se vor imbraca in rochie poti opta pentru una.

1 răspuns:
| Gh3oO a răspuns:

Parerea mea daca rochia nu este foarte scurta (de la burta o palma sau doua) este ok pentru premiere, fusta la fel. daca iti iei fusta. poti sa iti iei o camasa simpla, alba, sau poti sa iti iei o camasa in carouri pe care sa o legiprin zona coastelor si pe dedesubt un maieu alta culoare..rochie alba parerea mea. funda?