| ancaafarcas a întrebat:

Vinei ma duc la serata...is in clasa 6 si nu stiu cu ce sa ma imbrac am ales pantaloni scurti si o bluza roz, simpla.este bine? colegele mele merg in rochie eu nu prea vreau, adica intr-un fel as vrea, dar nu ma lasa ai mei...pls dati-mi un sfat este bine cum vreau sa ma imbrac sau nu?sad fundita

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu bluza roz.pare prea de copil:p ia-ti asa un maieu dragut pe tine si un sacou cu maneca scurta si cu o fusta asa stransa pe picior:d asta daca nu vrei rochie. sau o camasa stransa pe corp care sa iti evidentieze taliatongue

1 răspuns:
| alexshobyx a răspuns:

Frate, ar fi un pic cam badaran sa mergi la o serata in pantaloni scurti si bluza...
Daca vrei sa arati bine, ia-ti o pereche de blugi mai faina pe care o ai tu si un tricou sau o camasa "sifonata" cu maneca scurta