| Pufuleteee33 a întrebat:

Hei! Vom merge la discoteca cu scoala si m-am gandit sa ma imbrac in niste blugi,o bluza si niste tenisi, imi place foarte mult cum arata dar aproape toate colegele mele se imbraca in rochie si mi-au spus sa ma imbrac si eu asa,nu stiu ce sa fac,cred ca o sa ma simt si incomod in rochie, e si frig afara dar nu vreau sa fiu singura care e imbracata atat de... obisnuit :/ Voi ce ziceti? Funda!:*

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Depinde daca celebrati ziua vreunei fete la discoteca aia, sau te duci pur si simplu pentru a te distra si a dansa. Daca vrei sa atragi priviri si sa te simti mai feminina, imbraca-te intr-o rochita, dar nu scurta, ca altfel se termina cu altele, iar asa daca vrei doar sa dansezi putin si sa razi cu fetele acolo la un suc pe canapea, te poti imbraca in blugi, dar unii mai mulati, ia-ti o camasa mai transparenta, si ai grija ce sutien folosesti pe dedesubt, si in picioare nu iti lua tenesi, ia-ti eventual niste botine cu toc. Indreapta-ti parul si lasa-l sa curga usor pe spate, nu exagera cu machiajul, pentru ca de la caldura ti se va intinde, si niste cercei cat mai mici sa nu atraga atentia decat corpul si picioarele. Ia-ti si o gentuta, si gata. Esti perfecta. Baftaa si dristractie placuta!