| Aghireirs a întrebat:

am o intrebare importantă.Cei care fac exercitii acasa pentru fund, dau rezultate..in cât timp și ce exercitii faceți?
Dau funda

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Bicicleta statica, 6 luni.

| Bizon95 a răspuns:

Twerking big grinbig grinbig grinbig grin

| RobertMoon a răspuns:

Butt bridge

| johnbucuresti a răspuns:

Cum se fac acele exercitii cu un morcov?
eu nu am mai auzit de asa ceva
si ce ar insemna reusita?
vand ai reusit sa tai morcovul doar strangandul cu fundul?

| Bizon95 a răspuns (pentru johnbucuresti):

Morcovul e depasit, toata lumea poate sa faca fata
noul trend e un ardei iute, si vreau sa spun... IUTE, RAUUUUUUUUU!

| Aghireirs explică (pentru Bizon95):

Ce se face cu morcovul?

| Bizon95 a răspuns (pentru Aghireirs):

Este o expresie clasic romaneasca:

esti cu morcovul in cu... unde soarele nu patrunde

si in general se refera cand esti prins ca nu ai ce trebuie (esti in autobuz fara bilet, conduci fara permis, nu ti-ai facut tema la scoala in speranta ca nu ti-o cere nimeni, ajungi in scutece cu femeia viselor dar nu ai prezervativ si e 2 noaptea in varful muntelui, deci nu ai de unde sa faci rost de unul, etc.)

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Poti incepe cu genuflexiunile clasice, genuflexiunile pe un singur picior cu sprijin sau chiar genuflexiunile cu greutate daca poti sa improvizezi cumva. Cam acestea ar fi exercitiile mai importante de baza, evident sunt mult mai multe, insa aceste sunt cele mai eficiente. Ar fi indicat sa le executi frecvent, cu 1-2 zile de pauza intre antrenamente. De asemenea, trebuie sa-ti adaptezi si dieta astfel incat sa slabesti, degeaba iti lucrezi muschii fesieri daca sunt acoperiti de un strat de grasime ce fac acei muschi sa para inexistenti.