| TheRecon a întrebat:

Cu exercitii de triceps de facut acasa, in cat timp s-ar vedea rezultate?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

- flotari intr-o mana ( daca nu poti, fa-le tinand mana cealalta pe ceva inalt )
- flotari diamant ( daca poti peste 8, adaugi o greutate pe tine )
- flotari inverse

| TheRecon explică (pentru Cosmin86):

Cum adica flotari "inverse"?

| TheRecon explică (pentru Cosmin86):

Si cam in cat timp se vad primele rezultate si in cat timp se fac mari? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheRecon):

Depinde de :

1. cate proteine ai in alimentatie ( si cati carbohidrati evident ). daca ai 2-3 mese pe zi ca un om normal, astepti tu mult si bine

2. cat timp aloci odihnei si ce alte exercitii mai faci. Ca o regula aici sa nu faci peste 8 repetari ( poti peste, adaugi greutate )