| Andaskumpyk a întrebat:

Buna TPU`!
Am o întrebare pentru voi nu vreau vraja-la nimic
Cat as putea sa slăbesc în 3 săptămâni dacă nu mănânc nimic?
Adică prin nimic se înțelege 2 litri de apa o ora de sport pe zi adică numai abdomene sărit cu coarda și o cana de ceai verde și o para pe ziwinking
Eu plec la mare.în 3 sap și trebuie sa slăbesc neparat știu ca nu e bine... Funda; d

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kasia a răspuns:

Daca vrei sa mai apuci sa mergi la mare te sfatuiesc sa mananci mai mult.incearca alimente cu mai putine calorii dar totusi mananca.da probabil o sa slabesti dar cred ca te vei simti lipsita de energie si vlaga.

| yynuta a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar nu cred ca vei rezista doar cu atat

| Andaada a răspuns (pentru yynuta):

Eu tin d 2 zile asta si chiar ma simt mai bine d cat inainte am slabit in 3 zile 2 kg si ceva...da vruiam asa o idee

| yynuta a răspuns (pentru Andaada):

Ok atunci, bravo tie dar eu ti-am spus din proptie experienta, eu nu am rezistat, bafta in continuare cu dieta