| Menta a întrebat:

Buna TPU...Am o micutsa problema cu Piercing-ul din limba pe care in am de 4 ani I don't want to see Mi s-a umflat partea de jos a limbi unde este bilutza ma doare foarte tare daca mananc ceva cald sau beau apa-etc. si chiar nu mai stiu ce sa fac...( Dar eu nu il scot phbbbbt Acolo ramane!tongue Dau fundisa - CEL MAI BUNA SOLUITEtongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, probabil ai o infectie, eu zic ca cel mai bine te duci medicul de familie, nu-ti fa griji, n-o sa se supere, va trebui sa-l scoti macar pentru o perioada, tu stii ca poti sa mori din asta, nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai o infectie.Iti inteleg pasiunea pentru piercing deoarece il ai de foarte mult timp.Cred ca cea mai buna solutie daca nu vrei sa il scroti e sa consulti un medic si el sa iti dea un tratament.(Eventual medicul de familie)Daca fumezi(nu ai precizat)incearca o perioada si vezi. Daca nu vrei sa apelezi la medici du-te acolo unde ti l-ai pus si vorbeste cu persoana respectiva.Sigur stie ce sa faca.

| cosmina_8603 a răspuns:

Am o idee. da-til jos.trateazate dupa acee asigurate ca nu o sa se mai infecteze si pune-l din nou... funda?