| Himynameis a întrebat:

Buna TPU

De fiecare data cand beau sau mananc ceva rece ma doare ff tare burta si nu stiu de ce...pentru ca am corpul cald si beau deodata rece sau ce.ce pot sa fac sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu neaparat. Poate ai o sensibilitate aparte la rece

| Caro34 a răspuns:

Fa-i o ecografie la stomac... un set de analize, apoi vezi ce iese! Numai bine!

| BigBadWolff a răspuns:

Incearca sa nu mai bei rece si pentru durerea de stomac ia un omez