| AlexAL275 a întrebat:

Am o pereche de adidași bleumarin din piele și nu stiu ce șosete să iau la ei. Vreau să îi iau cu o pereche de blugi albaștri. Știam că la adidași se iau șosete albe. Help!

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Șosete albe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa porti orice culoare vrei, atata timp cat sunt ciorapi dinaia pana la glezna, sport. Daca sunt lungi. o sa se vada aiurea, si merg doar albi. Daca sunt scurti si lasa sa se vada si glezna un pic, atunci n-ai treaba, gri, albastre, negre chiar, rosii. Poti sa asortezi si cu bluza, sau cu o sapca, da eu nu tin cont, ce sosete gasesc in ziua aia pe alea le iau.nu ma mai obosesc sa caut. Ale mele sunt scurte toate.