| byencutzaoo1 a întrebat:

Am o pereche de adidasi negri si cand ma incalt cu ei iese culoarea din ei, mai ales sa am niste sosete albe le scot negre. pot face ceva sa nu mai iasa culoarea sau asa va ramane mereu?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil î ți transpiră picioareler în adidași, și de la transpiratie iese culoarea din adidas pe ciorapi, dă te cu cu spray de picioare de la avon, dai pe tălpi și pe ciorapi, și dai și în adidași, si o să vezi că nici nu m ai transpiri, scapi și de negreală, și de miros.

| WhatMeanLove a răspuns:

-sigur ca poti face ceva, du-i la gunoi
-am avut si eu astfel de adidasi, nu functioneaza nimic sa nu mai iasa culoare pe sosete

| BiancaStoran a răspuns:

Am avut si eu asa adidasi, culoarea nu mai iese din sosete, dar adidasii nu vor mai lasa culoarea dupa aprox. 1 an. daca ii vei purta de mai multe ori culoarea va iesi, dar daca nu 2 ani.Ai mei nu erau de firma, dar daca ai tai sunt, ar dura o jumatate de an.

| RamooNebunik a răspuns:

Mereu o sa iasa culoarea din ei happy