| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu parul. Creste foarte putin si se despica foarte repede desi nu folosesc placa, ondulator. Am incercat un tratament cu ulei de ricin, dar parul s-a ingrasat foarte repede si trebuia sa il spal zilnic ca altfel arata urat.Stiti ceva suplimente, sampoane, masti care sa fie bune pentru cresterea parului? Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mergi la o frizerie si explica-i ce ti se intampla e posibil ca parul tau sa cresca mai greu de oare ce mai trebuie luat din varfuri happynu trebuie nici un tratament

| Azazea a răspuns:

Daca e sanatos ar trebui sa creasca repede, depinde si de factorii genetici

| bivolcarolincic a răspuns:

Ceea ce vreau sa-ti spun este ca nu trebuie sa folosesti masti... pentru par pur si simplu parul a inceput sa se stice din cauza maturizarii dupa ce trece aceasta perioada totul se normalizeaza

| Axys a răspuns (pentru bivolcarolincic):

Poate fi si asta o cauza
ori a folosit un sampon care nu perimite parul sa zic asa
ori nu sa mai tuns happy

| AnnaM29 a răspuns:

Incearca uleiul de cocos e foarte bun si da-ti la varfuri in general cu o zi inainte sa te speli pe cap.recomand