| Becanee a întrebat:

Am o problema cu parul.Este lung, nu cine stie ce, dar este mult prea drept.Este si lipit de cap, zici ca m-a lins o vaca in cap.Ce as putea face sa nu-mi mai stea asa? Sa aiba si el ceva mai mult volum? Am incercat sa-l tapez, dar nu prea merge.Ce-mi recomandati sa fac big grin?

Răspuns Câştigător
| Cameliaa12 a răspuns:

Buna,
Te rog sa citesti http://www.frumusele.ro/......-volum/141

Succes!

9 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Buna! Eu in locul tau m-as smpti norocoasa,daca as avea parul drept nu ar mai trebui sa folosesc placahappy
Si eu am o colega cae are aceeasi "problema". Cand si-l usuca foloseste difuzorul de la uscator, arata foarte bine, ramane la latitudinea ta cat de cret sa ti-l faci, daca nu, incearca sa ti-l ondulezi cu peria sau ondulatorul.Nu mai fii complexata, multe si-ar dori parul tau! Mult succes!

| LolaLollita a răspuns:

Usuca-te cu feohnul in timp ce tii capul in josbig grin

| DudăIamPanda a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa tapezi parul bine.

| Becanee explică (pentru DudăIamPanda):

Inseamna ca mie nu-mi sta parul bine cand il tapez.Eu am cerut pareri despre cum as putea sa-mi fac parul.Nu pareri din astea idioate 'Nu stii sa faci nu stiu ce'. Daca nu ai un raspuns pentru mine, de ce naibii ai mai comentat? straight face Pff, ce oameni imbecili oh go on.

| DudăIamPanda a răspuns (pentru Becanee):

Vai Vai. putzifer, vorbeste frumos. Nu are cum sa "nu-ti stea parul bine" Te-ai gandit ca poate tu chiar nu ai habar sa tapezi? Nu e o rusine, lol. Multi habar n-au.

| Becanee explică (pentru DudăIamPanda):

'Putzifer' de unde ai luat-o? de la Robotzeii?
Si nu ai tu cum sa presupui nimic, nu ma cunosti.As prefera sa terminam conversatia asta fara sens. Daca eu iti zic ca mie nu-mi sta bine parul, pai mie nu-mi sta bine parul.Si gata.Hai pa!

| DudăIamPanda a răspuns (pentru Becanee):

=]]]]] Robotzeii? Nu draga, eu nu ma uit la asa ceva. Bye^^.

| larisuka12 a răspuns:

Ampletestete,pana maine dimineata vei avea un par cret

| Yasmina2492 a răspuns:

Incearca sa te dai cu spuma de par pe parul umed si lasa-l sa se usuce. Sau ai putea folosi o masca din lamaie cu miere. Iti masezi cu ea la radacina, stai vreo jumatate de ora asa dupa aia poti sa il speli normal