| Miiiiiiiih a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.Eu sunt un pic mai grasuta si port ochelari.as vrea sa ma tund.batting eyelashesDat nu stiu cum... Puteti sa-mi dati idei(nu uitati ca la fetele mai grase nu le sta bine tot felul de frizurikiss...Va pup dulce.si va rog repede raspundeti♥♥♥

3 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Fetele mai plinute isi pot lasa parul lung, deoarece va da senzatia de "alungire a umerilor", deci te va face mai slabutza.
baftabig hug XoXo

| Melinda1219 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu breton

| ALEXUTZA_3798 a răspuns:

Sa fie ceva unpic lung, pana la umeri. sa-i spui frizerului sa-ti dea si putin volum adica sa nu fie lins de cap intelegi?