| qasdfghjklp a întrebat:

vreau sa ma tund, dar nu stiu cumsad.

va rog dati-mi idei...
am fata lunga si port ochelari...
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| katy001_2743 a răspuns:

-pai daca ai par lung ai putea sa incerci si un bretonas
-daca ai par scurt un breton pe o parte dar sa fie mai grosut(nu foarte filat)
-daca ai par mediu ai putea sa-ti faci si breton si pe o parte ti-ar sta bine cu orice
-pentru fata lunga iti recomand par lung(daca ai [par scurt poti sa-ti pui si niste extensii daca ai o varsta de minim 13-14 ani]
Mult succes

-fundita:X

1 răspuns:
| angela89 a răspuns:

Depinde si cat de lung ai parul. daca ai fruntea foarte lata, ai putea sa faci breton, daca nu, doar sa il filezi.
sau bob happy