| AdElA96 a întrebat:

Buna TPU am o problema mare de micuta am avut niste cearcane care cu timpul au persistat si s-au marit nu stii voi ceva,, leacuri" care sa faca cearcanele sa dispara va rog ajutati-ma, fundita happy. Va multumesc pentru ajutorul acordat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza in fiecare dimineata si/sau seara cearcanele cu o bucata de gheata(1/3 dintr-un cub pentru fiecare cearcan)pana se topeste gheata complet.Primele rezultate se vad dupa o saptamana.