| bya2011 a întrebat:

TPU! Am o problema si vreau sa va cer ajutorul: am parul degradat si varfurile despicate, imi puteti recomanda "tratamente" naturiste care mi-ar putea rezolva problema? :*

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Te dai pe varfuri cu ulei de ricin. Este in farmacii.

| bya2011 explică (pentru 이벨):

Multumesc mult :*

5 răspunsuri:
| BeatriceBiaa a răspuns:

Iti recomand o masca de par din : 2-3 linguri de ulei de masline, 2-3 linguri de ulei de ricin, un galbenus si putina zeama de lamaie.amesteci pana se omogenizeaza si aplici pe parul umed. sa te clatesti cu apa calduta spre rece. Daca vrei ceva de la farmacie este ft buna lotiunea regeneranta cupetrolum de la Gerovital care e in jur de 15 lea.

| AlexandraHNY a răspuns:

Foloseste samponul de par elseve pentru parul degradat alb, balsamul din aceeasi gama si tratamentul pentru par total repair de la nivea la sticluta aceea cu capac portocaliu.inainte de a te spala pe cap...dormi o noapte intreaga cu ulei de ricin pe par. spalate a doua zi. dupa ce te-ai uscat foloseste serul de par de la syoss love struck pentru stralucire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie-ti varfurile mai intai iar dupa aceea cumpara-ti sprayul gliss(cel gablen) si eu am avut aceeasi problema dar de cand folosesc gliss parul meu nu mai are aspetc deteriorat bafta:*

Răspuns utilizator avertizat