| numedeutilizator a întrebat:

am o rochie primita cadou, cu eticheta. vreau sa o vand pentru ca imi este mare. am pus anunt pe toate site-urile mercador, tocmai si okazii, dar nu stiu cate sanse am sa o vand pentru ca pe sectia imbracaminte nu se prea vand produsele, fie ca sunt noi sau nu. as vrea sa va intreb daca exista magazine unde as putea vinde rochia? este in stare perfecta nu a fost purtata deloc. si la magazin nu o pot returna pentru ca a expirat timpul de o luna. oricum am incercat sa o returnez in zilele urmatoare dupa ce am primit-o si personalul a facut un mare taraboi ca nu se poate. in fine asta e alta poveste.va multumesc! ps: sunt din Brasov

4 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

La tine in oras nu cunosti pe nimeni care vinde sau inchiriaza rochii? poate daca intrebi la ceva magazine mai repede ai putea sa o vinzi sau incearca in piata ca acolo se mai poate vb cu vanzatorul, vanzatoarea si poate nu o vinzi dar o dai la schimb asa nu ti-ar placea?

| numedeutilizator explică (pentru powergirl):

Ba da. mi-ar place si sa o schimb. sa iau ceva sa ma folosesc macar de cadoul asta

| powergirl a răspuns (pentru numedeutilizator):

Atunci mai repede cred ca ai reusi asta in piata ca acolo nu e ca la magazin totul pe stoc inventar asa mai departe vb in piata cu oameni care vand haine asemanatoare cu a ta si cred ca ai sanse eventul daca tie rusine vb cu o femeie bafta

| ApocalipsaRO a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Tocmai.ro