| savancea a întrebat:

am o suvita de par arsa la varfuri din cauza placii si nu vreau sa ma tund pentru ca am parul pana la umeri si ar arata urat mai scurt... ce sa ii fac ca sa se regenereze? {fundita}

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Incearca sa tai varfurile,foarte putin,asta doar daca ai parul filat. Sau inainte de spalare,aplica ulei de masline pe suvita respectiva, si dupa ce te speli, aplica balsam pe suvita si lasa-l vreo 20min.

| KirigayaKirito a răspuns:

Poti folosi balsamul de la clear pentru regenerare! E foarte bun! Sau mai poti face o masca din 3 LG maioneza, 2 LG miere si 2 ling. petrol(daca ai daca nu merge si fara).iti aplici pe par, lasi 30 de minute si dupaceea de speli cu un balsam! Iti va regenera parul, da un luciu placut si un par puternic si sanatos! Bft si ai grija de uh!:*