| Notty a întrebat:

Am ombre blond din vara(prin decolorare). Vreau sa stiu daca pot ca peste blondul decolorat sa ma vopsesc in albastru de metil (sunt satena). Voi ce ziceti, o sa iasa?

5 răspunsuri:
| Notty explică:

Nu m-ar deranja nici verdele happy dar cum sa ma duc la salon si sa ii zic sa imi vopseasca o suvita si dca imi place sa faca pe tot blondul? big grin

| andreeaalice a răspuns (pentru Notty):

Fa-ti tu acasa pe o juvia, si daca iese ok mergi la salon... dar este foarte simplu sa te faci cu albastru de metin si acasa. poti sa pui intr-un pulverizator lichidul si sati pulverizezi parul, stai 15-30 de min depinde cat de intens vrei sa se vada si apoi te speliwinking

| madalinagiulia a răspuns:

Da, o sa iasa numai ca mai mult spre verde dar cum a zis si andreea mai jos incearca doar pe o suvita. succes :*

| andreeaalice a răspuns:

S-ar putea sa sfarsesti cu un verde inloc de albastru, vopsesteti o juvita de proba( sa fie si saten si lond in ea). asa vezi sigur cum o sa arate si nici nu sfarsesti cu un esec... :* succes, sa fi frumoasa :* big grin

| StefanPalau1 a răspuns:

Nu