| NothingImportant200 a întrebat:

TPU! Am parul blond si as vrea sa ma vopsesc la varfuri cu nuantator. Ce culoare mi-ati recomanda (am ochii albastri ) si as vrea si niste pareri de la cele care au facut deja asta? Mersi anticipat. happy P.S. : dupa ce se duce nuantatorul, parul revine la culoarea initiala, nu?laughing

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Si eu am avut suvite cu nuantator.Deci daca tu esti blonda,cu ochi albastrii iti trebuie ceva cu care sa iesi in evidenta, de exemplu in niciun ca NEGRU.Ex:roz, albastru, verde, albastru de metilen ( 3 lei in farmacie ), mov.Da, culoarea devine la culoarea initiala dar va ramane doar foarte putin nuanta.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai destule informații aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu iti recomand un roz pal, nu foarte excentric, ca sa nu arate exagerat.Parerea mea.big grin