| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU :* am parul foarte dar foarte rar si nu stiu ce sa fac mi-am dat si cu ulei de ricin... numai stiu ce sa fac daca a-ti folosit ceva si v-a mers va rog ajutati-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| Oliveoo a răspuns:

Foloseste petrol, pe mine obisnuia mama sa ma dea cand eram mica si acum nu stiu cum sa fac sa-mi raresc parul laughing iti spun sigur ca te ajuta insa nu folosi in cantitati mari ca s-ar putea sa iti arda pielea capului, asa de doua ori pe saptamana e suficient.

3 răspunsuri:
| Andr3y007 a răspuns:

Ar fi bun un tratament, s-au petrol ( cred ) vad ca asa au zis unii

| lizucalisuca a răspuns:

Cauta tratamente profesionale pentru indesirea parului. Poti incerca Nioxin, pe care il poti folosi si de acasa.

| blondaxox a răspuns:

Petrolul ii foarte bun