| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung si drept. Majoritatea persoanelor pe care le-am intrebat, au spus ca ma avantajeaza parul asa dar prietena mea cea mai buna spune ca ar trebui sa ii dau o forma, sa-mi fac breton sau ceva.Acum,ma gandesc ca e posibil sa vrea sa ma tund doar pentru ca ea are parul scurt.
Voi ce parere aveti, sa-l tund?

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Scumpa, sincer. poate e prietena ta! dar poate ii este ciuda.pentru ca ea are parul scurt si tu lung.depind eu iti dau sfaturi sincere.winking
daca ai o fata rotunda iti poti face breton, nu iti lua din lungime. doar varfurile ti le poati taia. pentru ca aia necesita.
sau da consultate cu mama ta ea este cea mai buna prietena a ta!

si daa.~lu prietena ta ii este un pic ciuda!♥

7 răspunsuri:
| cristina_5333 a răspuns:

Alegerea iti apartine in intregime, modele cu coafuri cu breton gasesti aici daca vrei, uite-te si vezi daca te regasesti intr-unul dintre modele
http://style-catalogue.ro/......reton.html

| regina a răspuns:

Asta depinde de tine, daca tie iti place parul lung lasa-l asa dar daca doresti sa il tai gandeste-te bine inainte pentru ca oricine poate sa aiba parul scurt, dar ca sa il ai lung iti trebuie anihappy
Deci eu spun sa nu te tunzi ca asa spune prietena tabig grin Tundel doar daca asta vrei tu happy

| alexandra22 a răspuns:

Eu cred ca mai bine te-ai consulta si cu mama ta in privinta coafurii. Daca esti indecisa intra pe virtual make up fa cont si incarca o poza si iti poti alege orice tunsoare vrei si orice culoare.Iti poti face si make up. Poate te hotarasti asa. Fundita?:X

| yoo23 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult fetele cu parul lung, brunete, cu breton... eventual cu ochi negrii sau albastrii :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa-ti zic sigur daca sa-l tunzi sau nu pentru ca nu stiu cum ti-ar sta...bretonul ar fi ok, ca sa nu ai parul asa. obisnuit, dar grija cum ii zic coafezei sa te tunda, pentru ca am patit-o:nu i-am zis clar cum sa ma tunda, si a iesit o porcarie, acum na isteato, daca nu i-ai zis cum trebuie, mai stai 1 an sa-ti creasca si sa ti-l tunda cum trebuie(nu vbeam cu tine, erau toate insultele adresate mie)...deci ai grija la acest aspect, iar ca sa-i dai o forma ai putea sa ti-l tunzi in scari, dar nu ft mult, caci dupa aceea ai putea regreta, exact ca mine. dar daca vrei o opinie obiectiva si profesionala eu te sfatuiesc sa mergi la o coafeza(una priceputa, bine-nteles) si s-o intrebi pe ea, ca precis la cate persoane a tuns stie cum ti-ar sta mai bine:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as dori sa am parul tau si eu si te sfatuiesc sa-ti faci breton sau sa-l incretesti! Eu nu sunt o persoana ca umbla dupa funde ci eu vreau sa-ti dau sfatul meu sincer.

| gabriela_9415 a răspuns:

Eu as zice sa iti tunzi doar putin din varfuri happy, si nu iti fece breton pentru ca e cam de moda veche, si nu o asculta p pr ta, consultate cu mama ta mai bine! dar daca` ai frutea mai mare ai putea sa-ti faci breton in concluzie sa nu te tunzi, altele ar vrea par ca al tau! succes scumpa :*.