| PinkSugar a întrebat:

Buna dimineata! am parul saten si este drept este mediu cam jumatate de spate si as vrea sa ma tund dar nu mult pentru ca im place sa am parul lung dar nu stiu cum sa ma tund ma gandesc sa ma tund inscarit ce parere aveti? si daca puteti sa-mi dati si niste poze? funda&&&&

4 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres eu zick ca asa ti-ar sta bine pentru ca si eu par lung si tot asa m-am tunss s imi sta super bine si cred ca si tie ti-ar sta sper ca ti-am fost de ajutor:*:*

| Noctzia a răspuns:

Eu am parul exact ca al tau. Si eu m-am tuns in scari si imi statea chiar bine adica oricui ii poate sta bine tuns in scari(ma refer la fete lol)
http://www.google.ro/......tp?/images

| BeB3LusHa a răspuns:

Daca vrei parul mai lung desi vrei il tunzi putin eu zic sa til filezi.al meu asa e.si e si lung!