| ClaraxD a întrebat:

Buna TPU...am parul lunggg si dess si il vreau mai subtire dar nu vreau sa tai din lungime... daca las subtia sar mai rari? sau ce altceva sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

Eu cred ca parul des este foarte frumos.Nu trebuie sa il raresti. Si eu am parul des si imi place asa cum este. Pun pariu ca esti frumoasa si cu parul des. Funda? :*:X

3 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Fileaza-l big grin dar trebuie sa fii absolut sigura ca vrei pentru ca dupa ce il filezi va fi asa foarte mult timp si vorbesc serios. prin filat nu iti vei rari parul de la radacina, doar il vei subtia si se va indesi mult mai greu. eu ultima data m-am filat acum 2 ani si e la fel de subtire ca atunci aproape.
mie personal imi cam pare rau ca l-am filat, puteam sa l tund inscarit si...na, totul depinde de tine dar dupa parerea mea un par des e foarte frumos, te poti juca cu el asa cum vrei, il aranjezi, iti poti face orice coafura iti doresti tu.
daca tot vrei sa l raresti asta i unica solutie, filatul. nu iti ia din lungime ci doar din volum.
mult noroc :*

| AliceThai a răspuns:

Trebuie sa fii singura care nu vrea sa aiba parul des happy
Nu stiu cum poti sa-l raresti, poate la coafor sa-ti taie cateva suvite din loc in loc, a.i. sa para mai rar. Dar n-am auzit pe nimeni (sa vrea) sa faca asta.

| vampiritzaLuAlex a răspuns:

Du-te la coafor sa til fileze si til face cat de rar vrei uwinking
cat dai 10-15 lei si nu-ti ia din lungime deloc