| IonelaBianca a întrebat:

Buna TPU ! Vroiam sa va cer parerea , sa ma tund scurt sau sa-mi las parul lung? Am forma fetei rotunda , ten creol , culoarea naturala a parului saten si la corp sunt bine facuta . Parul meu imi ajunge acum la nivelul unde se termina coastele . E ondulat ceea ce il face greu de asezat , de indreptat si mi se incurca foarte repede ! De aceea ma gandeam ,daca il scurtez va fi mai usor de ingrijit si de indreptat. Ma gandeam sa-mi fac tunsoare gen scurt in spate si putin lung in fata , cu breton pe toata fruntea . Sa ma risc? Cu toate ca mi-e frica...

Răspuns Câştigător
| sasu a răspuns:

Eu una m-am regasit in toata descrierea in afara de forma fetei ...eu una m-am tuns si sunt mai fericita ma maturizeaza si arata si mai feminin da e adev parul lung este frumos dar la un mom trebuie sa mai schimb cv parul oricum creste! dar nici bob ...totusi nu cred pentru ca daca ai forma fetei rotunde te va face bulbucata deci pana la umar il intrepti cu plaza sau pheonu si o perie rotativa iti va sta trasnet! :*good luck

5 răspunsuri:
| maryangelll a răspuns:

Eu cred ca mai bine lasa-l lung fiindca iti confera mai multa feminitate.winking

| CristiB93 a răspuns:

Parerea mea este sa nu il tai, o fata este mai frumoasa daca are parul foarte lung, mie asa imi place si cred ca si la majoritatea baietilorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te inspiri dupa Google! Cauti tunsori care vrei...scurte lungi, par cu bucle (pentru cazul au) Par drept si altele.

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Eu zic sa te tunzi, dar mai incearca sa cauti tunsori pe google, poate te mai atrage cevawinking. Stiu ca parul este foarte greu de ingrijit lung si de aceea m-am tuns si eu. Daca esti dispusa sa iti faci cont pe DivaHair.ro, atunci poti vedea acolo cum arati cu niste hair-style-uri, pe CoaforVirtual, dar nu sunt foarte variate pentru parul scurt. happy

| bo0bo0 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te tunzi bob, eu sunt la fel si imi sta destul de bine.Am avut parul lung pana sub fund, si inainte sa ma tund aveam aceeasi frica ca a ta, ma gandeam ca nu o sa imi stea bine.dar m-am inselat.cred ca trebiue sa incerci. happy