| LexieღLorraine a întrebat:

Am parul putin mai jos de umar (cam cu vreo 3-4 cm).Incepand de vara asta sau chiar mai devreme si pana in septembrie atunci dupa vacanta cand v-a incepe scoala din nou as vrea sa-l am putin mai lung. Vreau sa incerc cu ulei de ricin dar nu stiu ce efect v-a avea, nu l-am mai incercat niciodata.Va rog daca este cineva care l-a incercat spuneti-mi daca a avut efect.Va rog sa-mi spuneti si alte metode de crestere a parului pe langa uleiul asta.Si as mai vrea sa-mi schimb putin look'ul ce credeti ca ar mai trebui sa fac? Astept raspunsuri si va multumesc ca ati citit. happy

Răspuns Câştigător
| Deliα a răspuns:

Uleiul de ricin e bun pentru cresterea parului.L-am incercat si într-o luna a crescut si mi-a facut parul mai des si mai frumos.

2 răspunsuri:
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ai putea sa incerci sampon pentru cresterea paruluibig grin

| Anonim5566 a răspuns:

Lasa-l sa cresca singur.